Türk yapı sektörünün buluşma noktası olan ve YEM fuarcılık tarafından TÜYAP Fuar ve Kongre merkezinde 8-12 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek 41. Yapı Fuarında GNYAPI, fuardaki yerini alacak.

2008 yılında İstanbul’da kurulan ve kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı ısı yalıtım uygulamaları ile enerji verimliliği alanında büyük başarılara imza atan GNYAPI, 8-12  Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilecek 41.Yapı Fuarı’nda paydaşları ve yeni müşterileri ile Salon 2-B461 numaralı stantta buluşacak.

Isı yalıtım uygulamalarının yanında su yalıtımı, drenaj, çatı uygulamaları,  iç-dış cephe, boyama, peyzaj ve çevre düzenlemesi gibi birçok ek iş kaleminde de çözüm önerileri sunan ve  yalıtım sektöründe 10 yıldır faaliyet gösteren GNYAPI, kurulduğu günden itibaren ülkemizin dış ülkelere olan enerji bağımlılığının azaltılması konusunda üstlendiği bilinçlendirme misyonuyla toplamda 4 milyon m2 yi aşan ısı yalıtım uygulaması ile 114.354.000 kg lık CO2 emisyonunu azaltmıştır.

Özellikle son yıllarda rekabetin arttığı yalıtım sektöründe GNYAPI’ yı diğer uygulayıcılardan ayıran en önemli kriter tüketicilere sunduğu ayrıcalıktır. Ücretsiz Keşif, Termal Kamera ile ısı kaçaklarının tespiti, 3D tasarım ile binanın uygulama sonunda kavuşacağı görünüme karar verebilme fırsatı, süreç yönetiminde projenize özel yalıtım danışmanı, müşteri ilişkileri uzmanı ve proje sorumluları, kararın yasal olabilmesi için hukuki destek ve her zaman ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri ile GNYAPI, fark yaratmaya ve hak ettiği liderliği uzun yıllar korumayı hedeflemektedir.

Doğru yalıtımla enerjide önemli ölçülerde tasarruf sağlanabileceğine dikkat çeken GN İNŞAAT / GNYAPI YKB A.Bülent Güney; “ Kaliteli malzeme ve işinin ehli ustalar ile yapılacak doğru yalıtım uygulamasının tüketiciye sağlayacağı faydayı ön plana çıkartmak gerekiyor. Türkiye’de tüketilen enerjinin yaklaşık %75 ‘ini ithal ediyor ve bu enerjinin % 40 ‘ına yakınını binalarda tüketiyoruz. Türkiye’nin toplam enerji faturasını ısı yalıtımı ile yaklaşık %15 oranında azaltıp Türkiye’nin cari açığını 10 milyar dolar azaltabilmek mümkün. Bu rakamlara ulaşılabilmek için yalıtım sektöründeki tüm paydaşlarımızın hassasiyeti oldukça önemli” şeklinde konuştu.

Her yıl büyük ilgi gören stand’da bu yıl da fuar süresi boyunca, GNYAPI’ nın eğlenceli maskotu Ali Usta ziyaretçilerle birlikte olacak.