GNYAPI tarafından her yıl düzenlenen Usta Konferansı’nın 7’ncisi 300 usta başının katılımıyla gerçekleştirildi.

Konut yöneticilerini sektör liderleri ile buluşturan tek platform olma özelliğine sahip Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansları’nın ev sahibi GNYAPI, edindiği bu misyonla sadece tüketicileri değil yalıtım ustalarını da bilgilendirmeye devam ediyor. Sektördeki yenilikler, tüketici beklentileri, iş sağlığı ve güvenliği konularında bilinçlendirmek için 7 yıldır usta konferansları düzenliyor.

Mantolama sektörünün en önemli aşaması olan uygulama alanında sektöre getirdiği kurumsal ve yenilikçi  çözümlerle   lider uygulayıcı marka sıfatı taşıyan GNYAPI, 7. Usta Konferansı’nı 27 Şubat Salı günü The Green Park Hotel Bostancı’da gerçekleştirdi.
Beklentiler, hizmet kalite standartları ve doğru mantolama teknikleri ile ilgili yalıtım ustalarını aydınlatan GNYAPI Yönetim Kurulu Başkanı A. Bülent Güney, usta konferanslarının asıl amacının yüksek hizmet kalitesi ve can  güvenliğinin   korunabilmesi  olduğunu dile getirdi.

GNYAPI bünyesi altında çalışan ustalara ısı yalıtımı uygulamalarında tüketicilerin beklentilerine değinen Güney, sektörde yaşanan yenilikler hakkında da bilgi verdi.
Gerçekleştirilen mantolama uygulamalarından en yüksek verimi alabilmek için dikkat edilmesi gereken noktalar ile ilgili aktarımların yapıldığı gecede,  2017 yılında başarı göstermiş en iyi 10 GNYAPI Yalıtım Ustası da ödüllendirildi.

Ödüllendirilen ustalar, GNYAPI marka politikasının önemli unsurları arasında olan iş güvenlik kurallarına uyum, uygulama sonrası kalite, uygulamanın tamamlanma sürati ve ustanın çevresi ile olan iletişimi gibi kriterlerin göz önünde bulundurulduğu bir sistemle değerlendirildi.