GNYAPI Tasarruf Miktarları
CO2 :
Fatura Tutarı :

hukuki danışmanlık iç

HUKUKİ DANIŞMANLIK

Isı yalıtım uygulamaları esnasında ve ödeme sürecinde kat mülkiyeti kanunu ve sözleşme hukukuna ilişkin tüm hukuki süreçler şirket avukatımız tarafından ücretsiz yürütülmektedir.

Mevcut işe yönelik kararın nasıl alınması gerektiği ile ilgili yönlendirme ve alınmış mevcut başka bir karar var ise hukuki kontrolünün sağlanması şirket bünyesindeki avukatımız tarafından gerçekleştirilecektir.

Proje sonrası ödemelerde sorun yaşanan kat maliklerinin takibi ve tahsilin gerçekleşmesi adına yapılacak çalışmalar hukuki yollarla sağlanmakta olup, yönetim ve bina sakinleri arasındaki ilişkilerin zarar görmemesi esas alınmaktadır.

Anlaşma kararı alan yönetimlerin, sözleşme ve karar defteri düzeni konusunda ihtiyaç duyabilecekleri tüm hukuki destek şirket avukatımız tarafından yönetilecektir.

Isı yalıtımı projesi ile ilgili verdiğimiz hukuki destek hizmetimizin amacı taraflar arasında yaşanabilecek sorunları en aza indirgemeye çalışmak ve uygulama sürecinin komşuluk ilişkileri sarsılmadan tamamlanmasını sağlamaktır. 

 

Sizde hemen ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya  0216 475 12 41 - 444 4697 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, keşif ve randevu işleminizi gerçekleştirecektir.Etiketler : Isı yalıtım uygulamaları, hukuki danışmanlık, Mantolama, Danışmanlık


Benzer Konular Ücretsiz Hizmetlerimiz
Facebook sayfamızdan ısı yalıtım hakkında tüm güncel bilgilere ulaşmak ister misiniz?
BİZ SİZİ ARAYALIM
Site Haritası Kurumsal Isı Yalıtımı Mantolama Estetik Tasarım Ek Uygulamalar Referanslar Basında GNYAPI Bize Ulaşın Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.
Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL