ÖDEME TOPLAMA HİZMETİ

Müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamanın yollarını arayan bir marka olarak GNYAPI, ödemelerinizi belirlediğiniz ödeme seçenekleri doğrultusunda, sizin belirlediğiniz tarihlerde ve sizin belirlediğiniz adreslerden temin etmektedir.

Ödemelerin tarafımızdan toplanabilmesi için, konut yönetimi tarafından GNYAPI finans sorumlularına yetki verildiği karar defterinde belirtilmelidir. Bu doğrultuda konut yönetiminin alınan karar yazısını, daire sakinlerinin isim listesini ve iletişim bilgilerini finans sorumlularına teslim etmesi gerekmektedir.

GNYAPI finans sorumluları iskelenin kurulumu ile projenin başlamasının ardından daire sakinlerini arayacak ve ödeme tercihlerini öğrenecektir.

Finans sorumluları daire sakinleriyle belirlenen tarihlerde buluşacak ve ödemeler tahsil edilecektir.

Ödemelerin tahsil edilemediği daire sakinleri için konut yönetiminin GNYAPI şirket avukatlarına vekalet vermesi gerekmektedir.

Sizde hemen ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir veya 0216 475 12 41444 4697 numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, keşif randevu işleminizi gerçekleştirecektir.