GNYAPI 40.Yapı Fuarına Yoğun İlgi

     

    

GNYAPI 40. YAPI FUARINDA…

23-27 Mayıs tarihleri arasında YEM fuarcılık tarafından TÜYAP Fuar ve  Kongre Merkezinde gerçekleşen 40. Yapı Fuarında, GNYAPI standı  katılımcılardan yoğun ilgi görüyor.

2008 yılında İstanbul'da kurulan ve kısa sürede gerçekleştirdiği başarılı ısı yalıtım uygulamaları  ile enerji verimliliği alanında büyük başarılara imza atan GNYAPI, 23-27 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilen 40.Yapı Fuarı'nda paydaşları ve yeni müşterileri ile bir araya geldi. 

Isı yalıtımı ve mantolama ile birlikte, su yalıtımı, drenaj, çatı uygulamaları,  iç-dış cephe  boyama, peyzaj ve çevre düzenlemesi yapan GNYAPI, 9 yıldır yalıtım sektöründe faaliyet  göstermektedir. Kurulduğu günden itibaren ülkemizin dış ülkelere olan enerji bağımlılığının  azaltılması konusunda üstlendiği bilinçlendirme misyonuyla toplamda 4 milyon m2 enerji  yalıtımı sağlamıştır.

Özellikle son yıllarda rekabetin arttığı yalıtım sektöründe GNYAPI’ yı diğerlerinden ayıran en  önemli şey GNYAPI’ nın sunduğu ayrıcalıklardır. Ücretsiz Keşif, Termal Kamera ile ısı kaçaklarının tespiti, 3D tasarım ile binanın uygulama sonunda kavuşacağı görüme karar  verebilme fırsatı, Süreç yönetiminde projenize özel yalıtım danışmanı, müşteri ilişkileri uzmanı  ve proje sorumluları, kararın yasal olabilmesi için hukuki destek ve her zaman ulaşabileceğiniz  müşteri hizmetleri ile  GNYAPI fark yaratmaya ve hak ettiği liderliği uzun yıllar   korumayı  hedeflemektedir. 

Fuarda Enerji verimli, A+ sınıfı akıllı evler hakkında da açıklamalar da bulunan Güney Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bülent Güney; “ 2016 yılının global kriz nedeniyle daha çok  bekleme ve izleme yılı olduğunu, ancak 2017 yılı için inşaat ve yalıtım sektörlerinde büyük beklentiler ve bu doğrultuda gelişmeler olduğunun altını çizdi. Özellikle Enerji Kimlik Belgesi  alma zorunluluğunun sektörü hareketlendirerek, sektörel bilinci arttırdığını belirtti.

Artık yalıtımın bir lüks değil gittikçe enerji kaynaklarının azaldığı dünyada bir zorunluluk olduğu dile getiren Güney, “Isı yalıtımı, yapılacak yatırımın maliyeti, sağlayacağı tasarruf miktarı ve  amorti süresi, ödeme ve kredi koşulları konularında tüketiciler bilinçlendirilmelidir. Biz bunun için  her yıl apartman yöneticileri ve kat malikleri için geleneksel mantolama konferansı  gerçekleştiriyoruz. Ayrıca bu tarz fuar organizasyonlarına düzenli olarak katılım göstererek ısı  yalıtımının geleceğine yön veren yeni hizmetleri tüketicilerle buluşturuyoruz” dedi.

Her yıl büyük ilgi gören stand’da bu yıl da fuar süresi boyunca, GNYAPI 'nın eğlenceli maskotu    Ali Usta bizlerle olacak.

Not: GNYAPI standı, Salon 2’de 461 nolu stand’da