GNYAPI, 39.Yapı Fuarı’nda Ziyaretçilerini Ağırladı

39.Yapi Fuari

GNYAPI, mantolama uygulamaları ve yenilikçi hizmetleriyle büyük beğeni topladı.

GNYAPI, 10-14 Mayıs 2016 tarihleri arasında TÜYAP Büyükçekmece’de düzenlenen birçok önemli üretici, tedarikçi ve dağıtımcı firmanın katılım sağladığı ve bu yıl 39.’su düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild’e katıldı. Fuarda, ısı yalıtım sektörünün en önemli aşaması olan mantolama uygulaması alanında sektöre getirdiği yenilikçi çözümlerini ve hizmetlerini aktaran GNYAPI 126 metrekarelik standıyla, sektörün ve fuarın ilgi çeken stantlarından biri oldu.

Dünyanın beş büyük fuarından biri olan, Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşması 39. Yapı Fuarı – Turkeybuild İstanbul, 100.000 m2’lik 14 salon ve açık alanda, 1.250 üretici firmanın en yeni malzemelerini, teknoloji ve hizmetlerini 110.430 ziyaretçiyle buluşturdu.

Mantolama sürecinde uygulama öncesi termal kamera hizmetlerinden apartman yönetimlerinin ihtiyaç duyabilecekleri tüm gereksinimlerin tespitine, profesyonel ekip ile ödeme takip hizmetinden müşteri ilişkileri hizmetlerine, estetik tasarım hizmetinden enerji kimlik belgesi danışmanlığı olmak üzere ücretsiz keşif ile başlayıp teslim aşamasına kadar devam eden yenilikçi hizmetlerin tanıtıldığı GNYAPI fuar standı, Yapı Fuarı ziyaretçilerinin ilgi odağı oldu.

Fuar süresince GNYAPI stant alanında gerçekleştirilen Ali Usta Stant aktivitesi yoğun ilgi ile karşılandı. Bu vesile ile Ali Usta Stant Aktivitemize katılım sağlayan tüm fuar ziyaretçilerine ve GNYAPI dostlarına çok teşekkür ederiz.

39.yapı fuarı

Başarılı bir fuar geçirmiş olmanın yanı sıra, mantolama uygulamalarında sağladığı tüm hizmetleri müşterilerine en iyi şekilde sunmayı da başaran GNYAPI, mantolama sürecinde ihtiyaç tespiti, karar alma süreçleri ve mantolama uygulamalarında yenilikçi hizmetlerini tanıtma imkânı buldu.