GNYAPI Tasarruf Miktarları
CO2 :
Fatura Tutarı :

sosyal sorumluluk

SOSYAL SORUMLULUK PROJELERİ

gnyapı Fidan dikimi ile karbon ayak izi artışına karşı…

GNYAPI her sene gerçekleştirdiği ve yoğun ilgi gören Konut Yöneticileri Konferanslarında her katılımcı için TEMA tarafından belirlenen alanlarda fidan dikimi gerçekleştirmektedir. Konferansa katılımları ile sektör ve teknolojik yenilikler hakkında bilgilenen katılımcılar aynı zamanda değerli katılımları ile GNYAPI markasının gösterdiği çevre duyarlılığına katkıda bulunarak teşekkür belgelerine sahip olmaktadırlar.

GNYAPI markası gerçekleştirdiği her etkinlikte, içlerinde tohum bulunan ve tohumların nasıl dikilmesi gerektiğinin direktiflerini içeren özel materyaller hediye ederek her katılımcıyı çevre duyarlılığı göstermeye teşvik etmektedir.

 

gnyapı İZODER ile el ele okulları bilgilendirmeye…

Isı, su, ses ve yangın yalıtımcıları derneği İZODER, GNYAPI, AKUT Yönetim Kurulu Başkanı Nasuh Mahruki, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü ve Kadir Çöpdemir’in katılımlarıyla Nimetullah Mahruki İlköğretim Okulu’nda “Yangın Yalıtımı Yangında Hayat Kurtarır” başlıklı etkinliği gerçekleştirmiştir.

Yalıtım bilincinin gelişmesi için gerçekleştirilen etkinlikte, yalıtımın ülke ekonomisine ve bireylere katkısı hakkında öğrenciler bilgilendirilmiştir. 


Yangın esnasında öğrencilerin kaçabilmesi için güvenli ortam ve süre sağlayan yangına karşı korunumlu kaçış duvarları Türkiye’de ilk kez bir devlet okulunda GNYAPI markasının katkılarıyla gerçekleştirilmiştir. Etiketler : sosyal sorumluluk, gnyapı


Benzer Konular Kurumsal Kalite Politikamız Kurumsal Tanıtım Filmi Şirket Profili Sosyal Sorumluluk
Adresinize en yakın referansları incelediniz mi?
BİZ SİZİ ARAYALIM
Site Haritası Kurumsal Isı Yalıtımı Mantolama Estetik Tasarım Ek Uygulamalar Referanslar Basında GNYAPI Bize Ulaşın Sitemap Site Haritası
İnsan Kaynakları İK Politikamız Açık Pozisyonlar Başvuru Formu
Ustalara Özel Eğitim Talebi Başvuru Formu
Bize Ulaşın A Bağlarbaşı Mah. Kumru Sok. Evran İş Merkezi No: 18/4
Maltepe E5 Üstü / İstanbul

T 0216 475 1241 F 0216 475 1242
E info@gnyapi.com.tr

Danışma Merkezi
444 4697/ 444 GNYP

© Copyright 2013 GNYAPI Her Hakkı Saklıdır.
Keşif Formu
ÜCRETSİZ KEŞİF FORMU
Ayrıcalıklar
GNYAPI AYRICALIKLARI
Estetik Tasarım
ESTETİK TASARIM
GNYAPI Kurumsal
GNYAPI KURUMSAL