Faizsiz Mantolama Kredisi

Mantolama(Isı Yalıtım) Kredisi ve Enerji Kimlik Belgesi(EKB)

Isı yalıtımı, yaşam kalitesini arttırarak ve enerji tasarrufu sağlayarak en önemli yatırımlardan biri haline gelmiştir.

Binalarda ısının;  %35’i duvarlardan, %25’i çatıdan, %25’i kapı ve pencerelerden, %15’i temel ve taşıyıcılardan kaçar.

Binalarımız kışın soğur, yazın ise ısınır. Kışın kömür, doğalgaz gibi yakıtlar kullanarak evimizi soğumaması için ısıtır; yazın ise ısınan evimizi klimalarla soğuturuz.

Isı Yalıtımı, kışın ısınmak yazın da serinlemek için harcadığımız enerjiyi azaltmak ve daha rahat ortamlarda yaşamak amacıyla binaların dış cephe duvarları, cam ve doğramaları, çatıları, döşemeleri ve tesisatlarında, ısı geçişini azaltan önlemler almaktir.

Isı Yalıtımı Ne Sağlar

Isı Yalıtımı Aile Bütçesine Katkı Sağlar; Klima için kullandığınız elektrik faturanız en az %50 azalır. Isıtma için kullandığınız yakıt gideriniz (doğal gaz, fueloil, kömür vb.) en az %50 azalır. Isı Yalıtımı için yapılan harcama, sağlanan verimlilik sebebiyle kendini 2 yıl içerisinde geri öder.

Isı Yalıtımı Binayı Korur

Betonun içindeki demirlerin paslanmasını engeller ve depreme karşı korur.

Isı Yalıtımı sağlıklı ortam sağlar; Evlerde küflenme, siyah leke ve mantar oluşmasına neden olan terlemeyi önler, sağlıklı mekânlar oluşturur.

Isı Yalıtımı konforlu yaşam sağlar; Yasam alanları içerisinde dengeli oda sıcaklıkları yaratarak konforlu mekânlar oluşturur.

Isı Yalıtımı / Mantolama ülkemizin kalkınmasına katkı sağlar; Ülkemiz enerji ihtiyacının %75’ini dış kaynaklardan sağlar. Yalıtım, enerji ihtiyacı için dışa bağımlılığı azaltır. Yalıtımın ülkemize her yıl 10 milyar TL tasarruf sağlayabilecek potansiyeli vardır.

Isı Yalıtımı küresel ısınma ile mücadele saglar; Fosil yakıt tüketimini azalttığı için, küresel ısınmaya karşı en önemli mücadele aracıdır.  

 

2017 Mayıs ayına kadar tüm binalarda mantolama (ısı yalıtımı) yaptırılması gerekiyor. Bu süre zarfında kat maliklerine sunulan en uygun mantolama kredisi ile malikler ödeme konusunda zorluk yaşamadan mantolama yaptırabilecek.

Sıfır faizli mantolama kredisini kaçırmayın…

Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği (İZODER) ve GNYAPI ayrıcalığıyla Şekerbank EKOKredi hizmeti sayesinde 0 komisyon ile yalıtım kredisine sahip olabilirsiniz.

ISI YALITIM KREDİSİ

18 ay 0 peşinat, %0 faiz, dosya masrafsız yalıtım kredisi GNYAPI ayrıcalığıyla sizlere sunuyoruz.

GNYAPI' nın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve dosya masrafsız gerçekleştirebilir ya da 60 ay taksit imkânından yararlanarak kredi ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz.Tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

 

Enerji Kimlik Belgesi (EKB)

Bina Enerji Performans Yönetmeliğine uygun olarak bep-TR yazılımı üzerinden düzenlenen Enerji Kimlik Belgesi için yalıtım uygulaması başlamadan önce konutunuzun mevcut profili çıkartılacak ve uygulama sonrasında hangi enerji verimlilik sınıfında yer alacağı belirlenir. Konutlarda Enerji Performans yönetmeliğine göre 2 Mayıs 2017 tarihine kadar konutların EKB belgesini düzenlemiş olması şartı aranacaktır.

 

gnyapı ısı yalıtım keşif formu

 

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Dış Cephe Mantolama (Isı Yalıtımı), İzolasyon, Çatı Kaplama Uygulaması, Su Yalıtımı, Cephe Giydirme, Boya, Seramik Uygulama ,Değer Katan Ek Uygulamalar, Dekoratif Cephe Kaplamaları ve daha fazlası… Binanız için gerekli olan tüm yenilikler en uygun fiyat ve avantajlarıyla GNYAPI® 'da. ☏ 444 GNYP