ISI YALITIM KREDİSİ

GNYAPI'nın sizlere sunduğu ödeme kolaylıkları sayesinde ödemelerinizi 18 ay taksitle peşinatsız, faizsiz ve dosya masrafsız gerçekleştirebilir ya da 60 ay taksit imkanından yararlanarak kredi ya da senet ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Tercihiniz doğrultusunda anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları ile taksitli ödeme yapabileceğiniz gibi, peşin ödemelerinizde de özel indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

ŞEKERBANK EKOKREDİ & TÜRKİYE FİNANS YALITIM KREDİSİ

GNYAPI markasının bankalar ile olan özel anlaşmaları sayesinde yalıtım kredisi avantajlarından yararlanabilir, dosya masrafsız, %0 faiz oranları ile 18 ay vade fırsatını değerlendirebilirsiniz. Kampanya dahilinde  ısı yalıtım kararı alınması durumunda binanız için düzenlenecek Enerji Kimlik Belgesine de ücretsiz sahip olacaksınız. 

Isı Yalıtımı Hizmet Paketleri,  İZODER (Isı Su Ses Yangın Yalıtımcıları Derneği)  teknik danışmanlığında gerçekleştirilmektedir.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

Bina Enerji Performans Yönetmeliğine uygun olarak bep-TR yazılımı üzerinden düzenlenen Enerji Kimlik Belgesi için yalıtım uygulaması başlamadan önce konutunuzun mevcut profili çıkarılacak ve uygulama sonrasında hangi enerji verimlilik sınıfında yer alacağı belirtilecektir. Konutlarda Enerji Performans Yönetmeliğine göre; 2017 Mayıs ayına kadar konutların Enerji Kimlik Belgelerinin alınmış olması gerekmektedir ve bu tarihten itibaren alım, satım, kiralama gibi işlemlerde bu belgenin düzenlenmiş olması şartı aranacaktır. 

GNYAPI'nın size özel ödeme seçenekleri sayesinde istediğiniz ödeme kolaylığından yararlanarak enerji tasarrufuna atılan ilk adımın keyfini bütçenizi zorlamadan çıkarın.

 

 

İstanbul Anadolu ve Avrupa Yakası Dış Cephe Mantolama (Isı Yalıtımı), İzolasyon, Çatı Kaplama Uygulaması, Su Yalıtımı, Cephe Giydirme, Boya, Seramik Uygulama ,Değer Katan Ek Uygulamalar, Dekoratif Cephe Kaplamaları ve daha fazlası… Binanız için gerekli olan tüm yenilikler en uygun fiyat ve avantajlarıyla GNYAPI® 'da. ☏ 444 GNYP