bina boyama fiyatları

DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

Dış cephe boya fiyatları uygulama yapılacak binanın içinde bulunduğu iklim koşulları, binaların m2 bazında uygulama alanı, uygulama yapılacak yüzeyin ve kullanılacak boyanın özelliklerine göre değişkenlik gösterir. Dış cephe boyalarının özellikleri ve uygulama teknikleri hakkında bilgi almak için dış cephe boya sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

GNYAPI yalıtım danışmanları dış cephe boya seçiminden uygulama bitimine kadar bilgi ve birikimleri ile sizlere yardımcı olacak, proje sorumlularımız uygulamanın tüm süreçlerinde GNYAPI dış cephe boya ustaları ile birlikte hatasız uygulamalar yaparak, binanız için yapılan uygulamanın performansını maksimum seviyeye çıkartacaklardır.

GNYAPI’nın 13 farklı ayrıcalığı ile dış cephe boya fiyat teklifi almak için ücretsiz keşif formumuzu doldurabilir ya da 444 4697 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

BİNA BOYAMA FİYATLARI

POLİSAN DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Polisan Exelans Macro Dış Cephe Boyası

Su bazlı, silikonlu, makrofaj etkisi ile yüzeyde etli bir film bırakan, dış etkenlere karşı mükemmel koruma sağlayan, hidron özelliği ile kendi kendini yıkayarak uzun süre canlılığını koruyan, dört mevsim uygulanabilen dış cephe boyasıdır. Exelans Macro'nun içerdiği boya partiküllerinin aynı makrofaj sistemi gibi bir araya gelerek yüzeyde etli, kalın bir film oluşturması ile cepheler dış etkenlerin ve özellikle güneş ışınlarının olumsuz etkilerine karşı mükemmel korunur. Bu sayede yüzeyde mekanik bir dayanım oluşur ve dış şartlara karşı boyanın korunumu artar. Canlı dokulardan ayırt edilemeyecek yüzey görünümü sayesinde renklerin canlı duruşunun uzun yıllar korunmasına olanak verir.

Yüzeyde kendiliğinden kolayca yayılma özelliğiyle sürüm rahatlığı ve uygulama kolaylığı açısından benzersiz konfor yaratır. Hidron özelliği sayesinde Exelans Macro uygulanan yüzey, yağan yağmur ile kendi kendini temizler. Macro dokusu ile yüzeye nefes alma imkanı vererek duvardaki nem kolayca dışarı atılır, nemin birikerek her iki yüzeye de zarar vermesini engeller. Böylece standartlara uygun uygulama yapıldığında boyanın dökülmesi tamamen engellenmiş olur. İçerdiği silikon, yüksek su itme özelliği sağlar. Güneş ışınlarının boya filmini deforme etmesini önleyerek uzun süreli kullanıma olanak verir. Yüksek alkali direncine sahip olması nedeni ile rutubetli hava koşullarına, neme ve tuzlu suya karşı dayanıklıdır.

Polisan Exelans Macro Fiyatı …. TL

gnyapı Polisan Perla Silikonlu Düz

Silikon esaslı, yüksek alkali direncine sahip, güneş ışınlarına, yağış, nem ve deniz kıyısındaki tuzlu neme karşı son derece dayanıklı dış cephe boyasıdır. Su itici özelliği nedeniyle suyu geçirmez. Su buharı geçirgenliği sayesinde nemin dışarı çıkmasını sağlar. Her türlü beton, briket, gaz beton, sıva, tuğla ve benzeri mineral yüzeyler üzerine uygulanır.

Polisan Perla Silikonlu Düz Dış Cephe Boya Fiyatları …… TL

gnyapı Polisan Exelans Grenli Dış Cephe Boyası

Su bazlı, kendi kendini yıkayan, grenli, kaplama. Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, silikonlu ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, grenli mat dış cephe kaplaması dır.

Polisan Dış Cephe Boya Fiyatları …… TL

gnyapı Polisan Natura A1 Silikonlu – Grenli 

Su bazlı, silikonlu, grenli kaplama. Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, grenli, mat dış cephe kaplamasıdır.

Polisan Natura A1 Silikonlu – Grenli Fiyatı …… TL

gnyapı Polisan Exelans Dekoratif Grenli 

Su bazlı, dekoratif amaçlı hazır sıva. Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, silikon katkılı, ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, grenli, beyaz renkte, mat, dekoratif görüntü vermek için önerilen hazır sıva. 

Polisan Exelans Dekoratif Grenli Fiyatı …… TL

gnyapı Polisan Exelans Anti-Aging – Düz 

Su bazlı, kendi kendini yıkayan boya. Su bazlı,  akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, esnek, silikonlu, solmaya karşı dirençli, mat, dış cephe boyasıdır.

Polisan Exelans Anti-Aging – Düz Fiyatı ….. TL

gnyapı Polisan Exelans Düz 

Su bazlı, kendi kendini yıkayan boya. Su bazlı, akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı, silikonlu, mat dış cephe boyasıdır.

Polisan Exelans Düz Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Polisan Natura A1 Silikonlu – Düz 

Su bazlı, silikonlu boya. Akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı,  silikonlu dış cephe boyasıdır.

Polisan Natura A1 Silikonlu – Düz Fiyatı……TL

gnyapı Polisan Natura A1 Silikonlu – Texture 

Su bazlı, silikonlu, mat kaplama. Su bazlı , akrilik kopolimer bağlayıcı esaslı , silikon katkılı, ince desenli rulo ile uygulanan, rulo ile desen verilen, texture, mat dış cephe kaplamasıdır.

Polisan Natura A1 Silikonlu – Texture Fiyatı …. TL

JOTUN DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Jotun Jotashield Super Durable Dış Cephe Boyası

Jotashield Super Durable, konvansiyonel boya sistemlerine kıyasla dört kat yaşam ömrü sunan yeni dış cephe ürünüdür. Bir binanın ortalama yaşam süresine denk gelen 20 yıl boyunca yapıyı dış koşullara karşı korurken estetik bir görünüm kazandırır. 

Jotun Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Jotun Jotashield Extreme 

Klasik bir dış cephe boyası, güneş ışınıyla gelen kızılötesi ışınların sadece bir kısmını geri yansıtır. Geri kalan kızıl ötesi ışınlarını ise bina, içine çeker. Bu ısı, binanın iç cephesine doğru ilerler ve iç ortam sıcaklığının artmasına neden olur.

Jotun Jotashield Extreme Fiyatı ….. TL

gnyapı Jotun Jotashield Topcoat Silk 

%100 saf akrilik bağlayıcılı, yüksek kaliteli, zorlu iklim koşulları ve UV dayanımı için üretilmiş, çevre dostu, dış cephe boya serisidir. Düşük kir tutma özelliklerine sahiptir. 

Jotun Jotashield Topcoat Silk Fiyatı ….. TL

gnyapı Jotun Jotashield Tex Ultra 

Üstün çatlak köprüleme özelliğine sahip, esnek boya sistemi 1.4mm'ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip esnek boya sistemi; %100 saf akrilik, yüksek kaliteli, UV dayanımlı, çevre dostu, dış cephe boyası. Yarı mat, portakal kabuğu görünümündedir. 

Jotun Jotashield Tex Ultra Fiyatı ….. TL

gnyapı Jotun Jotashield Tex Fine 

Yarı mat, dayanıklı, esnek ve ince tekstürlü dış cephe boyası.%100 saf akrilik, çevre dostu, binaların dış cepheleri için su ve alkali dayanımı sağlayan özel bağlayıcılı, 0.5mm'ye kadar çatlak köprüleme özelliğine sahip dış cephe boyası.

Jotun Jotashield Tex Fine Fiyatı ….. TL

WEBER DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Weber.texSFLEX(Serpo Flex) Dış Cephe Boyası

UV ile kürlenen, -40oC ile 60oC arasında esnekliğini kaybetmeyen, elastomerik, grenli dış cephe boyasıdır. Kolay ve hızlı uygulama olanağı sağlar.Süper elastik yapısıyla çatlaklara karşı dayanıklıdır.Yüzeylere nefes aldırır.

Weber.texSFLEX(Serpo Flex) Fiyatı ….. TL

gnyapı Weber.texflex(Serpo Flex) 

Akrilik emülsiyon esaslı, süper elastik, dış cephe boyası. Yüzeylere nefes aldırır.  Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.  Süper elastik yapısıyla kılcal çatlaklara karşı dayanıklıdır.

Weber.texflex(Serpo Flex 0) Fiyatı ….. TL

gnyapı WeberSL 100 

Siliko-Silikat teknolojisi ile üretilmiş, mineral yüzeye moleküler bağlarla bağlanan, çözünmeyen kristal yapıda, çevreye duyarlı, inorganik, silikat ve silikon esaslı, mat dış cephe boyası. Yüksek yüzey mukavemetine sahiptir. Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir.  Düşük su emiciliğine sahiptir. 

Weber Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Weber.texXR(Serpo Coat) 

Akrilik emülsiyon esaslı, son kat mat dış cephe boyası. Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir. Yüzeylere nefes aldırır.  Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.  Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir.

Weber.texXR(Serpo Coat 0) Fiyatı ….. TL

gnyapı Weber.texXT(Serpo Silcoat) 

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, son kat mat dış cephe boyası. Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir.  Yüzeylere nefes aldırır.  Dış etkenlere karşı dayanıklıdır.  Su itme özelliği vardır.  Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir.
Weber.texXT(Serpo Silcoat 0)
Fiyatı ….. TL

gnyapı Weber.texXS 

Akrilik emülsiyon esaslı, silikon katkılı, son kat mat dış cephe boyası. Uzun yıllar güzelliğini koruyan, kalıcı renklere sahiptir. Yüzeylere nefes aldırır. Dış etkenlere karşı dayanıklıdır  Su itme özelliği vardır.  Yüksek örtücülük ve aderansa sahiptir.

Weber.texXS Fiyatı ….. TL

FİLLİ BOYA DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Filli Boya AmphiSilan Dış Cephe Boyası

Yeni labirent dokusu sayesinde duvardaki nem kolayca dışarı atılır ve böylece yapı malzeme standartlarına uygun uygulama yapıldığında boyanın dökülmesi tamamen engellenmiş olur. Ağır iklim şartlarına karşı geliştirilen silikon bağlayıcı dolgu pigment sistemi sayesinde boya yüzeyle tamamen bütünleşir ve uzun yıllar dayanıklı kalır. Kullanılan özel pigmentler sayesinde oluşturulan fotokatalitik merkezler, yüzeyde biriken kirleri okside ederek parçalar ve yüzeyin temiz kalmasını sağlar. Silikon esaslı bağlayıcı sistemi ile yüksek UV direnci sağlanır. Uygulandığı yüzeylerdeki yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Kullanırken sıçramaz ve damlamaz.

Filli Boya Dış Cephe Boya Fiyatları….. TL

gnyapı Filli Boya AmphiSilan-W 

AmphiSilan-W içerdiği etken katkılar sayesinde yüzeylerde küf, mantar ve yosun oluşmasına karşı direnç gösterir. AmphiSilan-W ayrıca özel dokusu, silikon yapısı ile ideal su iticilik özelliğine sahiptir, yüksek yapışma gücü ile yüzeyle bütünleşir. Bu şekilde uygulandığı yüzeyler dökülmez, kabarmaz. Kullanılan özel pigment ve bağlayıcıların UV ışınlarına ve iklim şartlarına karşı gösterdikleri dayanıklılık sayesinde renkler uzun yıllar boyunca solmaz. AmphiSilan-W kolay uygulanır, yüzeylerde silikon katkısı sayesinde kolay yayılır. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

Filli Boya AmphiSilan-W Fiyatı ….. TL

gnyapı Filli Boya Betakril 

Mükemmel örtme gücüne sahip Betakril, yapısında kullanılan pigmentler sayesinde yüksek UV direncine sahiptir. Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar. Kullanırken sıçramaz ve damlatmaz. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar.

Filli Boya Betarkril Fiyatı ….. TL

gnyapı Filli Boya Caparol Kort Boyası

Minera lzeminler üzerinde yüksek yapışma kabiliyeti olup, mükemmel örtme gücü ile en zor zeminlerde tatmin edici sonuçlar oluşturur. Atmosferin aşındırıcı etkilerine karşı dirençlidir. Renk solması ve sararma yapmaz. Uygulandığı yüzey ile bütünleşir ve çatlama, dökülme yapmaz. Yağlara,zayıf asit ve bazlara dayanıklıdır.

Filli Boya Caparol Kort Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Filli Boya Muresko Silakril 

Hidrofobik bağlayıcı yapısı ve silikondan elde edilen avantajları ideal şekilde birleştirerek, dış cephede ihtiyaç duyulan özellikleri tek başına bünyesinde barındırır. Silikonun özelliklerini optimum oranda yansıtır, böylece iyi nefes alma ve su iticilik özelliklerini bir arada sunar. Silikonun özellikleri sayesinde yüzeylerin daha az ıslanması ve daha çabuk kuruması sağlanmıştır, böylece boyanın yüzeyden soyulup dökülmesi, çatlaması ve kabarması engellenmiştir. Mükemmel örtme gücüne sahip Muresko Silakril, yapısında kullanılan pigmentler sayesinde yüksek UV direncine sahiptir. Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

Filli Boya Muresko Silakril Fiyatı ….. TL

gnyapı Filli Boya AmphiSilan-G 

Yeni nesil silikon-akrilik emülsiyon esaslı, yüksek renk dayanımı ve su iticiliğine sahip, durumat parlaklığında yapı son kat dış cephe boyasıdır.

Filli Boya AmphiSilan-G Fiyatı …… TL

gnyapı Filli Boya AmphiSilan Grenli 

AmphiSilan Grenli, yüksek nefes alma yeteneğine sahiptir. Silikon yapısındaki gözenekler sayesinde duvardaki nemin engellenmeden dışarı atılmasını sağladığı için dökülme yapmaz. Yağmura karşı dayanıklı, su itici özelliğe sahip oluşu nedeniyle duvarlarınız sürekli kuru kalır. Böylece yüzey kirliliği, yosun ve küflenme oluşmasına sebep olan etkenler en aza inmiş olur. Yüksek örtme gücüne sahiptir.

Filli Boya AmphiSilan Grenli Fiyatı ….. TL

gnyapı Filli Boya Betakril Grenli 

Üzerine boya gerektirmez, tek kat uygulanabilir. Grenli yapısına uygun özel tanecik yapısına sahip dolgularla geliştirilmiş ve güçlendirilmiştir. Dengeli kuruma özelliği gösterir. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Uygulandığı yüzeylere mükemmel aderans gösterir. Yapışma mukavemeti en üst seviyededir. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar.

Filli Boya Betakril Grenli Fiyatı ….. TL

gnyapı Filli Boya Muresko Silakril Grenli 

Üzerine boya gerektirmez, tek kat uygulanır. Benzersiz portakal kabuğu deseni elde edilebilir. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Uygulandığı yüzeylere mükemmel aderans gücüyle çok iyi tutunur. Yapışma mukavemeti en üst seviyededir. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, U.V. ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar. Su itici özelliği sayesinde duvarlarınız daima kuru kalır.

Filli Boya Muresko Silakril Grenli Fiyatı….. TL

gnyapı Filli Boya Muresko Silakril Kalın Dişli Grenli 

Grenli yapısına uygun özel tanecik yapısına sahip dolgularla geliştirilmiş ve güçlendirilmiştir. Dengeli kuruma özelliği gösterir. Yüksek örtme gücüne sahiptir. Uygulandığı yüzeylere mükemmel aderans gösterir. Yapışma mukavemete en üst seviyededir. Atmosfer koşullarına, kirliliğe, güneş ışınlarına,sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Uygulandığı yüzeylere yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür.Nefes alma özelliği sayesinde yüzeyde oluşan nemin dışarı çıkabilmesini sağlar.

Filli Boya Muresko Silakril Kalın Dişli Grenli Fiyatı ….. TL

MARSHALL DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Marshall Masterpro Elastomerik Dış Cephe Boyası

%100 Saf akrilik yapıda UV ışınları yardımı ile kürleşerek, çapraz bağlar ile sertleşen elastomerik yalıtım boyasıdır. Su geçirmeme özelliğinden dolayı dış yüzeylerde kullanılır. Değişken nem oranlarında ve değişken sıcaklıklarda esnekliğini koruyarak; oluşabilecek yüzey gerilim kaynaklı ince, kılcal / küçük çatlaklıkların oluşmasını önleyen elastik film oluşturur. Her türlü yeni ve eski yüzeylerde kullanılabilinir. Uzun ömürlü mükemmel bir kaplama malzemesidir.

Marshall Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Marshall Masterpro Saf Akrilik 

%100 saf akrilik esaslı, yüksek örtücülüğe sahip, sert iklim koşullarına dayanıklı, neme ve suya yüksek dayanım gösteren, yarı mat görünümlü dış cephe duvar boyasıdır. UV direnci sayesinde parlaklık ve rengin uzun yıllar kalıcı olmasını sağlar. Dış cephe ile sert iklim koşulları arasında oluşturduğu mükemmel bariyer sayesinde yıllarca koruma sağlar.

Marshall Masterpro Saf Akrilik Fiyatı ….. TL

gnyapı Marshall Akrikor Silikonlu Flat 

Silikon modifiye latex bağlayıcı yapısında, su emme özelliği çok düşük, su buhar geçirgenliği çok yüksek, atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri yıllarca koruyan, düz dış cephe duvar boyasıdır.

Marshall Akrikor Silikonlu Flat Fiyatı….. TL

gnyapı Marshall Akrikor Silikonlu Grenli 

Akrilik bağlayıcının silikon ile modifiye edilmesiyle neme, suya yüksek dayanım gösteren dış cephe kaplamasıdır. Kalın ve örtücü film oluşturur. Uygulandığı yüzeylere grenli olması nedeni ile dekoratif bir görünüm verir.

Marshall Akrikor Silikonlu Grenli Fiyatı ….. TL

gnyapı Marshall Akrikor Akrilik Flat 

Latex bağlayıcı yapısında, nefes alma özelliğine sahip, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri koruyan, yüksek kir tutmama özelliği ile estetik görünümün korunmasını sağlayan, zamanla renk değişimini engelleyen, düz görünümlü,uzun ömürlü dış cephe boyasıdır.

Marshall Akrikor Akrilik Flat Fiyatı….. TL

gnyapı Marshall Akrikor Akrilik Grenli 

Latex bağlayıcı yapısında, nefes alma özelliğine sahip, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, uygulandığı yüzeyleri koruyan, yüksek kir tutmama özelliği, zamanla renk değişimini engelleyen,uzun ömürlü dış cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeylere grenli olması nedeni ile dekoratif bir görünüm verir.

Marshall Akrikor Akrilik Grenli Fiyatı….. TL

gnyapı Marshall Protect Silikonlu Flat 

Silikon modifiye latex bağlayıcı yapısında, su emme özelliği çok düşük, su buhar geçirgenliği yüksek, atmosfer koşullarına, güneş ışınlarına, sürtünme ve aşınmaya dayanıklı, kir tutmama özelliği ile estetik görünümün korunmasını sağlayan uzun ömürlü dış cephe duvar boyasıdır.

Marshall Protect Silikonlu Flat Fiyatıı ….. TL

DYO DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Dyo Nanotex Dış Cephe Boyası

Nanoteknoloji ile üretilmiş, dekoratif dış cephe boyasıdır. Su bazlı Mat görünümlü.Işıkla kendini temizleyen-Fotokatalitik Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli. Su iticiliği yüksek. TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Dyo Teknotex 

Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe boyasıdır. Su bazlı. Mat görünümlü.  Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen.  Küf, mantar ve bakteri gelişimine dirençli.  Su iticiliği yüksek. TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Teknotex Fiyatı ….. TL

gnyapı Dyo Dyolasteks 

Saf akrilik esaslı dış cephe boyası.  Esnek.  Su bazlı.  Mat görünümlü.  Küf gelişimine dirençli.  Su iticiliği yüksek.  Örtücülüğü yüksek.  TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyolasteks Fiyatı ….. TL

gnyapı Dyo Dyosil 

Akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır.Silikonlu.Su bazlı.Mat görünümlü.Küf gelişimine dirençli.Su iticiliği yüksek.Su ile kendini temizleyen.Örtücülüğü yüksek.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyosil Fiyatı….. TL

gnyapı Dyo Dyotex 

%100 Saf akrilik emülsiyon esaslı, dış cephe boyasıdır.Su bazlı.Mat görünümlü.TS 7847 'ye uygundur. Teknotex Grenli.Akrilik emülsiyon esaslı, PTFE katkılı, dış cephe grenli kaplama malzemesidir.Su bazlı.Mat görünümlü.Yağmur suyu ile kendi kendini temizleyen.Su iticiliği yüksek.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Dyotex Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Dyo Texture 

Akrilik emülsiyon esaslı,  grenli dış cephe kaplama malzemesidir.Su bazlı.Mat görünümlü.Yüksek desen verme özelliği.TS 7847 'ye uygundur.

Dyo Texture Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

DÜFA DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Düfa Silosan Silikonlu 

İçerdiği özel silikon sayesinde uygulanan yüzeylerde ; su iticiliği, yüksek su buharı geçirgenliği, neme ve tuzlu suya karşı direnç sağlar. Güneş gören yüzeylerde renk solmasına dirençli özel pigmentler kullanılmıştır. Küf, mantar ve yosuna karşı koruma sağlar. Kir tutmaz böylece uzun yıllar boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Uygulaması çok kolay çevre ve insan sağlığına duyarlı son kat boyadır. 

Düfa Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Düfa Silosan Akrilik Düz 

Neme ve tuzlu suya karşı direnç sağlar. Güneş gören yüzeylerde renk solmasına dirençli özel pigmentler kullanılmıştır. Küf, mantar ve yosuna karşı koruma sağlar. Kir tutmaz böylece uzun yıllar boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Uygulaması çok kolay çevre ve insan sağlığına duyarlı son kat boyadır. 

Düfa Silosan Akrilik Düz Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Düfa Silosan Silosil Silikonlu 

İçerdiği özel silikon sayesinde uygulanan yüzeylerde ; su iticiliği,yüksek su buharı geçirgenliği, neme ve tuzlu suya karşı direnç sağlar. Güneş gören yüzeylerde renk solmasına dirençli özel pigmentler kullanılmıştır. Küf, mantar ve yosuna karşı koruma sağlar. Kir tutmaz böylece uzun yıllar boyanın ilk günkü gibi kalmasını sağlar. Uygulaması çok kolay çevre ve insan sağlığına duyarlı son kat boyadır. 

Düfa Silosan Silosil Silikonlu Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Düfa Silosan Silikonlu Grenli 

İçerdiği özel silikon sayesinde uygulanan yüzeylerde ; su iticiliği, yüksek su buharı geçirgenliği, neme ve tuzlu suya karşı direnç sağlar. Güneş gören yüzeylerde renk solmasına dirençli özel pigmentler kullanılmıştır. Küf, mantar ve yosuna karşı koruma sağlar. Uygulaması çok kolay çevre ve insan sağlığına duyarlı son kat boyadır. 

Düfa Silosan Silikonlu Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

CASATİ DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Casati Verona Line / Verona Sil 

Silikon katkılı akrilik esaslı DÜZ sonkat dış cephe boyası.Atmosferin yıpratıcı etkilerine (nem, güneş ışını, kir, rüzgar v.b.) mükemmel dayanır. Kolay uygulanır ve kapatıcılığı yüksektir, küf ve yosun üremesine dirençlidir.

Casati Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Casati Verona Line / Verona Sil Grenli 

Silikon katkılı akrilik esaslı GRENLİ sonkat dış cephe boyası.Atmosferin yıpratıcı etkilerine (nem, güneş ışını, kir, rüzgar v.b.) mükemmel dayanır. Kolay uygulanır ve kapatıcılığı yüksektir, küf ve yosun üremesine dirençlidir.Ayrıca küçük sıva hatalarını da kapatır.

Casati Verona Line / Verona Sil Grenli Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Casati Verona Line / Atlantsi 

Emülsiyon esaslı, silikon katkılı, mat düz görünümlü dış cephe boyasıdır.Neme, güneş ışınlarına, kirlenmeye ve atmosfer koşullarına yüksek direnciyle uzun ömürlüdür. Kapatıcılığı mükemmeldir. Sert elastiki, canlı mat görünümde dekoratif ve koruyucu son kat boyadır.

Casati Verona Line / Atlantsi Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

FAWORİ DIŞ CEPHE BOYA FİYATLARI

gnyapı Fawori Silikonlu

Silikonlu, akrilik kopolimer emülsiyon esaslı mat görünümlü son kat dış cephe boyasıdır.Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeylerde oluşan nemi dışarı bırakır. Uygulandığı yüzeylerde yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

Fawori Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Fawori Akrilik 

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, mat yapıda son kat dış cephe boyasıdır. Uygulandığı yüzeylere üstün aderans gücüyle çok iyi tutunur. Atmosfer koşul ve kirliliğine, güneş ışınlarına, sürtünme ve darbelere dayanıklıdır. Nefes alma özelliği sayesinde yüzeylerde oluşan nemi dışarı bırakır. Uygulandığı yüzeylerde yayılma özelliğinden dolayı kolay sürülür. Zaman ve işçilikten tasarruf sağlar.

Fawori Akrilik Dış Cephe Boya Fiyatları ….. TL

gnyapı Fawori Silikonlu Grenli Dış Cephe Kaplaması

Akrilik kopolimer emülsiyon esaslı, silikon katkılı, rulo ile uygulanan ve mercan rulo ile desen verilen, mat, yapı son kat, grenli dış cephe kaplamasıdır. Her türlü eski-yeni mineral esaslı yüzeyler (sıva), beton, brüt beton, eternit, betopan, mdf, prefabrik yapı elemanları üzerine uygulanabilir. Ayrıca kendini taşıyabilen emülsiyon boyalı yüzeylerde, bozuk sıva ve hatalı zeminlerde yüzeye desen vermek amacıyla veya dekoratif amaçla uygulanır. 

Fawori Silikonlu Grenli Dış Cephe Kaplama Boya Fiyatları ….. TL

Dış Cephe Boya Uygulama Fiyatları, uygulama yapılacak bina özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Dış cephe boya fiyatları için lütfen ücretsiz keşif formumuzu doldurunuz ya da 0216 475 1241 – 444 4697 numaralı telefonlardan  müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek fiyat bilgisi isteyiniz.