5. konut yöneticileri konferansı 2016 hediyeleri

KONFERANS KATILIMCILARINA TOYOTA YARİS OTOMOBİL HEDİYE!     

Bu yıl, 5. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’na katılım göstererek tüm gününü konferansa ayıracak apartman / site yöneticileri ve onlara eşlik edecek daire sahiplerini çok özel hediyeler bekliyor!

Konferansın 5. Yılına özel bu yılın büyük hediyesi TOYOTA Yaris Hybrid Otomobil!

Konferansın sonunda gerçekleştirilecek çekilişte 1 konuğumuz 2016 model Toyota Yaris otomobilin sahibi olacak ve “Hybrid özelliği sayesinde yakut tasarrufu sağlayacak…

Çekilişte verilecek TOYOTA Yaris Hybrid otomobilin tüm vergileri GNYAPI tarafından ödenecektir.

I PHONE 6S TELEFON ve I PAD AIR 2 TABLET SİZİN OLABİLİR!

5. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’na katılım gösterecek yönetici ve daire sahipleri, büyük hediye otomobilin yanı sıra 1 adet I Phone 6S akıllı telefon ve I Pad Air 2 tablet bilgisayar kazanma şansına sahip olacaklar.

Çekilişe Katılım Koşulları:

5. Konut Yöneticileri “Mantolama” Konferansı’na özel bu değerli hediyelere sahip olma şansını yakalayabilmek için apartman yöneticilerinin tek yapması gereken konferansa katılım göstermek kendisi ile birlikte 2 daire sahibinin daha konferansa katılmasını sağlamaktır.

Bir apartmandan çok sayıda kat maliki konferansa katılım gösterebilir ancak sadece apartman yöneticisi tarafından ismi verilecek ilk 2 daire sahibi ve yönetici çekilişe katılma hakkına sahip olacaktır.

Apartman / site yöneticilerinin çekilişe katılacak her kişinin iletişim bilgilerini 30.12.2015 tarihine kadar müşteri ilişkileri sorumlularına bildirmesi gerekmektedir.

İletişim bilgileri paylaşılan her kişi için GNYAPI müşteri ilişkileri sorumluları bir çekiliş kuponu hazırlayıp kargo ile göndereceklerdir.

Çekilişten yararlanabilmek için konferansa mutlaka çekiliş kuponu ile katılmanız ve kuponunuzu kayıt esnasında yetkililere beyan etmeniz gerekmektedir.